Моє захоплення


Кожна людина має захоплення. Захоплення дає можливість людині у повній мірі проявити себе. Людина із захопленням — людина, яка не схожа більше ні на кого, адже звичайні речі вона передає по-своєму, вкладаючи туди частинку своєї душі.
Нашому поколінню поталанило, бо живемо у цивілізованому світі, маємо безліч інформації про життя не тільки своєї держави, а і різних країн і народів. Саме наявність різноманітної інформації дає змогу займатись улюбленою справою, обирати собі заняття до смаку.
Захоплюватись можна будь-чим. Всі ми маємо таланти, потрібно лише розгледіти їх та направити в потрібне русло. Кожний вид мистецтва збагачує наших сучасників.
Але над усе я люблю малювати. Саме через малюнок я передаю свої почуття, настрій.  Увесь свій вільний час я присвячую своєму улюбленому захопленню. адже нові місця і нові враження повинні залишитися не тільки в пам’яті, а і на моїх роботах.
Одне з моїх захоплень - розпис на склі акриловими фарбами (імітація вітражу) - це не тільки захоплюючий процес, який може зробити життя людини ще цікавішим, але і корисний навик, який створює справжні сувенірні шедеври. Творча терапія - одна з найефективніших, адже вона дозволяє людині висловити на полотні або склі свої думки. Виконати розпис скла досить просто, розібратися в премудростях складання малюнка зможе навіть той, хто ніколи раніше не брав до рук пензля і фарби. Святкові келихи, вази, рамки для фотографій, вікна квартири, скляні вставки в дверях - все це можна прикрасити спеціальними фарбами















Точковий розпис для початківців: 
техніка нанесення фарби і прийоми розпису в точковій техніці

Техніка точкового розпису для початківців полягає в нанесенні на рівну і попередньо знежирену поверхню крапельок акрилової фарби, в результаті чого розписані речі виглядають так, начебто прикрашені маленькими дорогоцінними камінцями. Точкова розпис дозволяє для початківців майстрів перетворювати звичайні речі в ексклюзивні і незвичайні предмети з чудовими візерунками. 
Засновниками точкової розпису вважаються майстри-чеканники - вони набирали фарбу в соломинку і з її допомогою наносили візерунки на вироби у вигляді різнокольорових точок. Надалі умільці перейняли і перетворили цю техніку в захоплююче хобі по точкової розпису саме акриловими фарбами, так як вони дають опуклі точки, а не плоскі як звичайні барвники.
Малювати в техніці точкової розпису можна практично на будь-яких поверхнях - на склі, пластику, кераміці, дереві, шкірі, головне, щоб вона була чистою, рівною, матовою і знежиреної.
Якщо ви тільки починаєте вивчати точкову розпис, то вам підійде будь-яка акрилова фарба і фломастер з тонким кінчиком для нанесення барвника - недорого, а ефект практично той же самий. Якщо ж у вас вже є певний досвід в точкової розпису, то можна спробувати наносити малюнки спеціальними контурами - тюбиками фарби з тонкими носиками. 
Зазвичай точкова розпис для початківців рукодільниць полягає в тренуванні по нанесенні крапельок - треба чітко цікаво, з якою силою натиснути на тюбик, щоб вийшла точка певного розміру. Свою першу розпис найкраще зробити з контуру одного кольору, а в подальших роботах поступово збільшувати кількість квітів і складність композицій. Не забувайте попередньо знежирювати поверхню, яку збираєтеся розписувати - ця процедура добре закріпить фарбу і не дозволить їй розтікатися в процесі роботи. Для знежирення можна скористатися ацетоном або спиртовмісної рідиною, до речі, її ж можна використовувати для того, щоб видалити невдало поставлену точку. Перш ніж приступити до розпису будь-якої поверхні переконайтеся, що ваш контур підходить для цього, так як він може бути універсальним або для розпису по склу, дереву, шкірі або інших матеріалів.
Коли всі інструменти і матеріали готові можна приступати до розпису, при цьому малюнок можна придумати самостійно, скопіювати з іншого поверхні (картини, шпалери, мозаїка), перемалювати з екрану монітора або використовувати готові шаблони. У будь-якому випадку прикрашена вашими руками річ в техніці точкової розпису заграє новими фарбами і додасть оригінальності в інтер`єр будь-якого житла.
До речі, дуже зручно використовувати трафарети для розпису скляною посуду - для цього його потрібно просто закріпити зі зворотної сторони тарілки або іншого скляного виробу. А якщо крім живопису ви захоплюєтеся в`язанням або вишивкою, то ці ж схеми можна застосувати і для точкового малюнка.
                                                

Малювання мандали


Навіть якщо ви ніколи не вміли малювати, розфарбовування мандал припаде вам до душі. Вдома або у творчій студії, самотужки чи в компанії близької людини. В будь-якому випадку, результат того вартий! Адже, мандала-терапія дасть вам:

• пробудження внутрішніх ресурсів, здатних зцілити вас,
• знаходження центру внутрішньої сили,
• підвищення рівня самоприйняття і самоповаги,
• гармонізацію своєї особистості,
• новий погляд на ситуацію,
• досвід медитації.

Готові мандали створені для вирішення конкретних проблем. Просте поглиблене споглядання мандали впродовж декількох хвилин зцілює людину і наповнює живою енергією. Якщо навіть ви перебуваєте в приміщенні, де розміщена мандала, ви стаєте спокійнішими, гармонійнішими і врівноваженими. Таким чином, мандала є свого роду мовою духовного світу, цілющим кодом, який звертається до людини через її серце.





































Як малювати мандалу для початківців поетапно?


http://maliunok.com/yak-malyuvati-mandalu-dlya-pochatkivtsiv-poetapno-mandala-na-vikonannya/ 

Немає коментарів:

Дописати коментар